„Narva ökoloogilise ümarlaua“ kohtumine toimub 18. jaanuaril 2018.

 

Kallid sõbrad! Ongi jõudnud lõpule aasta 2017, mis oli rikas erinevate ürituste poolest ... Õnnitleme teid uue aasta puhul! Soovime teile kõigile õnne ja head, edu plaanide ja ideede elluviimisel uuel aastal!

Meil on hea meel, et suutsime möödunud aastal Narvas tihendada ridu neist, kellele on lähedased keskkonna, looduse ja keskkonnahariduse teemad, et 11. novembril toimunud kohtumisel oleme koondunud mitteformaalseks „Ümarlauaks“, kus me saame vahetada ideid, teavet ja planeerida ühiseid tegevusi ja projekte kõigi linna elanike jaoks.

Teabevahetuse toeks saab olema meie poolt loodud Facebooki grupp: Ida-Virumaa EkoPortaal

2018 aastal meie projekt „People’s Parks“ jätkab oma tegevust „Narva Ökoloogilise ümarlaua“ vormingus ning hõlmab endasse rohkem teemasid:

- keskkonnahariduse arendamine ja teadlikkuse tõstmine meie linnas;

- keskkonnateabeportaali loomine;

- keskkonnaprojektide koostamine ja rakendamine erinevatel teemadel (haljastus, aiandus, jäätmete tekkimise vältimine ja sorteerimine jne);

- kõigi ühiskonnagruppide esindajate kaasamine ühiskondlikusse tegevusse: linnakodanikud, korteriühistud, koolid ja lasteaiad, ettevõtjad, ajakirjanikud ja avalikud organisatsioonid;

- Koostöömehhanismi loomine koostööks linnavalitsusega.

Kutsume teid esimesele “Narva Ökoloogilise Ümarlaua” kohtumisele, mis toimub neljapäevall, 18. jaanuaril 2018 kell 16.00 MTÜ Uus Sild konverentsruumis aadressil Haigla 6, Narva, 3-ndal korrusel (linnahaigla lähedal).

Teemad, mida arutame kohtumisel:

- ümarlaua korraldamine ja selle teabe levitamine;

- Narva ökoloogilise ümarlaua eesmärgid ja ülesanded;

- peamised tegevuste suunad;

- teabestruktuuri loomine;

- olemasolevad võimalused ja ressursid, koostöö.

Kõigil, kes soovib osaleda „Narva Ökoloogilise Ümarlaua“ töös, palume registreerida aadressil...

https://goo.gl/forms/SBVPKVMJrhf8odkE2

Narva People’s Parks projekti meeskond